Haber

AK Parti adayları Bağcılar’da seçmeni sokak sokak dinledi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 2. Bölge milletvekili adayları Nevin Mine Vural ve Rasim Erdoğmuş, 14 Mayıs seçimleri kapsamında Bağcılar’da esnaf ve evleri ziyaret etti. Milletvekili adayları, vatandaşların sorunlarını dinleyerek güvenoyu aldı.

14 Mayıs’ta yapılacak seçim öncesi Ak Parti adayları seçmenle buluşmaya devam ediyor. Adaylar, esnaf ve vatandaş konutlarına yaptıkları ziyaretlerde olumlu tepkiler alıyor. Vatandaşlar, muhalefetin terör örgütleriyle ortak olduğunu ve oylarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a vereceklerini söylüyor. Milletvekilleri iftar programının ardından kafelere giderek gençlerle sohbet etti.

“Elde edilen başarılar ülkemiz için gurur kaynağıdır”

AK Parti 28. Dönem Milletvekili Adayı Rasim Erdoğmuş, vatandaşların hemşehri buluşma programlarına vatandaşların ilgiyle katıldığını belirterek, “İktidara gelen siyasi hareketin Türkiye’ye gelmesinden büyük memnuniyet duyuyoruz. 21 yıldır ilk günkü heyecanla toplum tarafından ilgi görmektedir.Teknolojide ve milli savunma sanayinde elde ettikleri başarıları takdirle karşılamaktadırlar.Elde edilen başarılar ülkemiz için gurur kaynağıdır.Vatandaşlarımız onure etmektedir. çünkü yerli ve milli silahlarımızla kendi coğrafyamızı koruyacağız ve bundan sonra da bu coğrafyanın içindeyiz diyebiliriz. 2 saattir onlarca esnafı ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımızla sürekli ziyarette bulunuyoruz.” hallerini, hatıralarını soruyoruz, dertlerini dinliyoruz. Örgüt olarak aldığımız tepkilerin ne kadar olumlu olduğunu görüyoruz” dedi.

“Muhalefetin teröristlerle işbirliği yaptığını öne sürüyorlar”

Bağcılar’ı sokak sokak gezerek seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirten AK Parti 2. Bölge 28. Dönem Milletvekili adayı Nevin Mine Vural, “Programlarımıza Bağcılar İnönü Mahallesi’ndeki esnaf ziyaretlerimizle başladık. Daha sonra SKM’miz (Seçim) Koordinasyon Merkezi) programlarımız, lojman ziyaretlerimiz, iftar programımız. “Kahve ve kafe ziyaretlerimizle günü kapatacağız. Vatandaşlarımız hep muhalefetin teröristlerle işbirliği yaptığını söylüyor. Bütün vatandaşlarımız bu durumun farkında, dolayısıyla muhalefete destek vermeyecekler. Gençler çok ilgili, vergilerin kaldırılmasından çok memnunlar. Son yasalar çok etkili oldu” dedi. – İSTANBUL

bahce-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu