Haber

Başkan Sandıkçı: “Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyoruz”

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, ilçedeki bayanların talep ve tekliflerini dinledi.

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, ilçede yaşayan bayanlara buluşma programında bir ortaya geldi. Toptepe Mahallesi’nde gerçekleşen buluşma programında Canikli bayanların talep ve tekliflerini dinleyen Lider İbrahim Sandıkçı, belediye çalışmaları hakkında onlara bilgi verdi.

“İlçemizin her noktasına çalışmaya devam ediyoruz”

İlçedeki bayanlarla her fırsatta bir ortaya gelerek talep ve tekliflerini dinlediklerini tabir eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde yaşayan hanım kardeşlerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Düzenlediğimiz programlarla kendileriyle bir araya geliyor, talep ve önerilerini dinliyoruz. İlçe halkımızla el ele verip ilçemize en güzel hizmetleri kazandırıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte İlçemiz için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

“Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyoruz”

İlçede muhtaçlık sahibi vatandaşlara her türlü takviyenin sağlandığını belirten Lider İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyor, gereken her türlü desteği kendilerine sağlıyoruz. Sosyal Yardım Birimi ekiplerimizle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı hanelerinde ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyoruz. Tespit edilen her türlü ihtiyacını temin ederek kendilerine ulaştırıyoruz” sözlerini kullandı.

Gerçekleşen programa AK Parti Canik İlçe Bayan Kolları Lideri Fatma Donbay eşlik etti. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu