Haber

İstanbul’da Surp Pırgiç Katolik Kilisesi Lojmanında Çıkan Yangında Ölen 2 Kişinin Kimliği

Kilise Vakfı Lideri Daniel Atsup’un yakınları Fehim Atsup (75) ile uzun süredir lojmanda kalan Cozofin Ekmekçioğlu (78), olayda yaşamını yitiren iki kişinin lojmanında yaşıyor. İstanbul’un Beyoğlu ilçesindeki Surp Hisus Pırgiç Ermeni Katolik Kilisesi’nin lojmanında dün gece çıkan yangın. ) saptanmıştır.

Karaköy Müeyyetzade Mahallesi Kemeraltı Caddesi üzerinde bulunan Surp Hisus Pırgiç Ermeni Katolik Kilisesi’ne ait 3 katlı lojmanın 2. ve 3. katlarında çıkan yangınla ilgili soruşturma sürüyor.

Akşam saat 21.33 sıralarında çıkan yangına Beyoğlu, Fatih, Şişli, Seyrantepe, Sadabat, Beşiktaş, Eminönü ve Kocamustafapaşa itfaiye ekipleri sevk edildi. 60 işçi ve 21 aracın müdahale ettiği yangın, saatlerce süren çalışmaların ardından söndürüldü.

Dumandan etkilenen iki kişi kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alınırken, itfaiye ekiplerinin çalışması sırasında her iki kişinin de cansız bedenlerine ulaşıldı.

ÖLÜLERİN KİMLİKLERİ BELİRLENDİ

Yangında hayatını kaybeden iki kişinin, bir süredir lojmanda kalan Kilise Vakıf Başkanı Daniel Atsup’un yakını Fehim Atsup ile bir süredir lojmanda kalan Cozofin Ekmekçioğlu olduğu belirlendi. uzun zaman. Dumandan etkilenen iki kişinin kaldırıldığı hastanede tedavisi sürüyor.

haber-kuyucak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu