Haber

Kahramanmaraş’ta MHP İl Başkanı ‘adaylık’ için istifa etti

Tural ŞAHBAZLI / KAHRAMANMARAŞ (İGFA) –MHP Genel Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin verdiği talimat ve talimatlar doğrultusunda partisinin görevinden istifa ettiğine işaret eden Ertuğrul Doğan yaptığı açıklamada, “MHP Genel Merkezimizin son İl Başkanları toplantısında Genel Başkanımız, Hikmetli Önderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin talimat ve talimatı doğrultusunda MHP Parti Tüzüğümüzün 94. maddesi gereği milletvekili aday adayı olmak üzere İl Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım.”

Görev süresi boyunca partisine herhangi bir zarar vermediğini vurgulayan Doğan, yaklaşık 5 yıl yürüttüğü İl Başkanlığı döneminde parti hedeflerimizi lekelemeden, kirletmeden, düşürmeden parti hedeflerimize ulaşmak için çok çalıştıklarını ifade etti. Bayrak, il genelinde planlanan birçok parti hedefine ulaşmış olmanın onur ve gururunu yaşadığını sözlerine ekledi. söylenmiş.

Milletvekili adayı olsun ya da olmasın partisine hizmet edeceğini belirten Doğan, “Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki; Milletvekili adayı olsun ya da olmasın bugüne kadar yaptım.”Eski Vatan” diyen bir liderin evladı olarak, milletvekilimizin emir ve talimatıyla göreve başlayacak meslektaşlarımızın her zaman yanında olacağım. Merkez.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu