Yaşam

Melis Fis Times Meydanı’nda

İSTANBUL (İGFA) –Pop müziğin güçlü kadın sanatçılarından Melis Fis, ‘Spotify’ın müzik sektöründe kadın eşitliğini güçlendirmek için hayata geçirdiği EQUAL Müzik Programı kapsamında Şubat ve Mart ayı boyunca Spotify Equal Türkiye listesinin kapak ismi oldu’ Trajikomedi müziği.

Şubat ayında Türkiye’den EQUAL global çalma listesine davet edilen kadın sanatçı Melis Fis, New York Times Meydanı’ndaki dev dijital ekranda bu çalışmada yer aldı.

Dünyanın farklı ülkelerinden en çok dinlenen kadın müzisyenlerin buluştuğu çalışmada yer alan Melis Fis duygularını şöyle dile getirdi: “EŞİT elçisi olacağım için çok heyecanlıyım. 21 yaşında genç bir kadın sanatçı olarak EŞİT elçisi olmanın bana olduğu kadar tüm genç kadın sanatçılara da ilham vereceğini düşünüyorum.

Kendimi New York Times Meydanı’nda görünce o fotoğrafı, eline tarağı alıp mikrofon taklidi yapan, odasında dünya turnesine çıkmış gibi müzik söyleyen küçük Melis’e göstermek istedim. Sadece hayal edelim ve bunun için çabalayalım. İşte o zaman tüm sınırlar ortadan kalkar” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu