Teknoloji

Ray Reconstruction’lı Star Wars Outlaws Fragmanı Yayınlandı

NVIDIA tarafından Ray Reconstruction’lı Star Wars Outlaws fragmanı yayına verildi. Karşılaştırmalı fragman, teknolojinin oyuna olan etkisini gözler önüne seriyor.


İlginizi Çekebilir: Star Wars Outlaws’un Ashiga Klanı Detaylandırıldı


Geçtiğimiz yıl içerisinde duyurulmuş olan Star Wars Outlaws, 30 Ağustos 2024 tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak. Kay Vess ve Nix ikilisinin başlarından geçenlerin anlatılacağı oyun, 10 Haziran 2024 Pazartesi günü gerçekleşecek olan Ubisoft Forward sunumunda da karşımıza çıkacak. Heyecanlı bekleyiş sürer iken NVIDIA Youtube kanalında Ray Reconstruction’lı Star Wars Outlaws fragmanı yayınladı.

Ray Reconstruction’lı Star Wars Outlaws Fragmanı

Senaryo boyunca ziyaret edeceğimiz mekanların ve uzay keşfinin ekranımıza geldiği fragmanda, kullanılan teknoloji için karşılaştırmalar da yapılmış. Bildiğiniz gibi Ray Reconstruction, yapay zekanın da yardımı ile ışın izlemeyi geliştiriyor. Her ne kadar ilk karşılaştırmada ayırt etmek güç olsa da, bir geminin iç mekanının gösterildiği ikinci karşılaştırmada doğal ışıklandırma ile farkı görebiliyoruz. Bununla birlikte, standart ışın izlemede herhangi bir ışık titremesinin olmadığı da dikkatlerden kaçmıyor.

Star Wars Outlaws Hakkında

Yıldız Savaşları: Bölüm V – İmparatorun Dönüşü ve Yıldız Savaşları: Bölüm VI – Jedi’ın Dönüşü arasındaki bir zamanda geçecek olan oyunda, özgürlüğü ve yeni bir hayata başlamanın yollarını arayan Kay Vess ve yoldaşı Nix ikilisinin maceraları anlatılacak. Karakterimizin Dış Halka bölgesinde gerçekleşecek olan en büyük soygunlardan bir tanesine liderlik edeceği macerada hem imparatorluğun geniş erişimi, hem çeşitli sendikaların tehditleri ve hem de kendi geçmişi ile ilgili sorunlar ile başa çıkmak zorunda kalacağız.

Fragmanın sonunda da görüldüğü üzere 30 Ağustos 2024 tarihinde satışa sunulacak ve Ubisoft+ servisine de eklenecek olan oyuna, Gold veya Ultimate sürümünü ön-sipariş ile satın almanız durumunda, 27 Ağustos 2024 tarihinde erişim sağlayabileceksiniz. Ayrıca sürüm fark etmeksizin ön-sipariş veren oyunculara The Kessler Runner Bonus Pack içeriği de hediye edilecek.

Star Wars Outlaws Gold Sürümü, temel oyuna ek olarak, bağımsız olarak da satışa sunulacak iki genişleme paketinin ve ilk günden oynanabilir olacak özel Jabba’s Gambit görevinin bulunacağı Sezon Bileti içeriğine sahip olacak. Ultimate Sürümü ise Gold Sürümü içeriğine ek olarak Sabacc Shark ve Rogue Infiltrator paketleri ve dijital çizim kitabı ile gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu