Yaşam

Seksi Görünmek İçin Açık Giysiler Giydiğiniz Kadınlara Kullanıcı Tavsiyesi Yanlış Anlaşıldı

Twitter’da bir kullanıcının dışarıda seksi giyinen kadınlara tavsiyesi tartışma konusu oldu. Kadınların bu formda yanlış erkekleri kendine çekeceğini ve gerçek bir bağ kuramayacağını söyleyen kullanıcının yazıları akıllara durgunluk verdi.

Kadınların sokakta seksi görünmek için açık kıyafetleri tercih etmesini hata olarak gören kullanıcı, bunun birkaç sebebini sıraladı.

Dışarıda seksi giyinmenin kadına bir faydası olmadığını söyleyen kullanıcı, kendi içinde geçerli sebepler göstererek teklifte bulundu.

Seksi olmak için açık giyinirsen, ezikleri ve şehvet düşkünlerini cezbedeceğini, muhafazakar giyinirsen, karakterine saygı duyacağını söyledi.

Aksine daha muhafazakar giyinirseniz, karakterinize ilgi duyan ve dikkatinizi çekmeye çalışacak kaliteli erkekleri çekersiniz.

Kullanıcı, kadınların da kadınlar için seksi giyinmek istediğini ancak bunu erkek ırkı için yaptıklarını söyledi:

‘Kadınlar Gülşen, Şeyma Subaşı gibi seksi kadınlardan nefret ediyor. Bu kadınlar sadece seksi giyindikleri için değil, aynı zamanda ağları nedeniyle de ünlüler.’

“Şehir içi otobüste seksi giyinerek doğru erkekle tanışamazsın” diyen kullanıcı, en kalitesiz erkekleri kendine çektiğini ve ardından binlerce lira terapi ücreti ödediğini sözlerine ekledi.

İşte o tweet:

Yazıyı görenler tepkisiz kalamadı: “Seksi görünmek suç değil, seksi görünmeyi sevmek suç değil ama her şeye öğüt vermek suç olmalı.”

“Kadınlar, erkeklerin kadınlara bakışını kesinlikle anlamazlar. Muhafazakar giyinseniz bile, ortalama olarak erkekler sizi önce güzelliğinize göre yargılar. Karakterinize göre değil.”

Tepkiler çığ gibi büyüdü.

“İnsanlara “BANA NE” ve “SANA NE” demeyi öğrettiğimizde, çok yol kat edecekmişiz gibi geliyor.”

“Dışarıda seksi giyinmemizin nedeninin kendimizi seksi görmek istememiz olabileceğini düşündün mü?”

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım…

sarayduzu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu