Teknoloji

Temmuz Ayında 6 Oyun PS Plus Kütüphanesinden Ayrılacak

Eğer PS Plus abonesiyseniz, önümüzdeki ay içerisinde kütüphaneden kalkacak olan oyunları zamanınız varken bitirmeyi unutmayın. Sony Interactive Entertainment tarafından güncellenen listeye göre, Temmuz ayında 6 oyun PS Plus kütüphanesinden çıkartılacak. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: PS Plus Extra Haziran 2024 Oyunları Duyuruldu


Temmuz Ayında 6 Oyun PS Plus Kütüphanesinden Çıkacak

2022 yılı içerisinde geçilen yeni PS Plus hizmetinde artık her oyun kalıcı olarak abonelere sunulmuyor bildiğiniz gibi. Aynı Game Pass servisinde olduğu gibi, yeni eklenen oyunlar kadar belirli tarihlerde ayrılan oyunlar da oluyor. Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation mağazasında güncellenen listeye göre, 2024 yılının Temmuz ayında Extra ve Deluxe Oyun Kataloğu’ndan ayrılacak oyunlar şöyle;

  • Tiny-Tina’s Wonderlands (PS5, PS4)
  • Dysmantle (PS5, PS4)
  • My Little Pony: A Maretime Bay Adventure (PS5, PS4)
  • Fast & Furious: Spy Racers Rise of Sh1ft3r (PS5, PS4)
  • Kingdom Two Crowns (PS4)
  • Saints Row IV: Re-Elected (PS4)

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep sonrasında geçen Tiny-Tina’s Wonderlands, listenin öne çıkan ismi oluyor. Bunkers & Badasses isimli fantastik temalı masaüstü oyunundaki bir karakterin rolüne bürünüyoruz. Zindan ustamız Tiny Tina, hikayeyi anlatıyor, karşılaşmaları tanımlıyor ve oyunun dünyasını istediği gibi değiştiriyor. Hedefimiz ise, yeniden uyanan kadim şeytani Dragon Lord’u bu defa tamamıyla ortadan kaldırmak olacak.

Tiny-Tina’s Wonderlands dışında, Dysmantle, Kingdom: Two  Crowns ve Saints Row IV: Re-Elected oyunlarına da göz atmayı unutmayın. Bilhassa Saints Row IV: Re-Elected, eğlenceli oynanışı ile hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu