Haber

Volkan Yılmaz kimdir? Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın hayatı ve biyografisi!

Katıldığı programlarda çarpıcı yorum ve gözlemleriyle dikkat çeken Volkan Yılmaz hakkında araştırmalar yapılıyor. Volkan Yılmaz kimdir? Volkan Yılmaz kaç yaşında, nereli? Volkan Yılmaz’ın hayatı ve biyografisi!

VOLKAN YILMAZ KİMDİR?

Volkan Yılmaz; 17.01.1972 İstanbul silivri Kamiloba İlçesi’nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Büyükçekmece’de tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde tamamladı.

Büyükçekmece Sanayici ve İşadamları Derneği kurucu üyelerinden Volkan Yılmaz, aynı zamanda Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası (PÜİS) Yüksek İstişare Kurulu üyesidir. 2008 yılında kurulan Türkata Stratejik Araştırmalar Eğitim ve Kültür Vakfı ve Nişantaşı Üniversitesi’nin mütevelli heyetinde yer almaktadır. Uzun yıllar profesyonel futbol oynayan Yılmaz, bir süre Silivrispor forması da giydi. İstanbul Amatör SporKulüpler Federasyonu’nda yönetim kurulu üyeliği yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi olan Yılmaz, aynı zamanda MHP Silivri İlçe İdare Meclisi Üyeliği, İstanbul İl İdare Meclisi Üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulundu.

25. ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı olan Yılmaz, evli ve iki çocuk babasıdır.

Üyesi olduğu kuruluşlar: Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) – Yönetim Kurulu Üyesi

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) – Yönetim Kurulu Üyesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu