Haber

Wanda Nara’nın Icardi ile ilgili açıklaması: ’10 yıl sonra tekrar evlenme teklif etti’

Galatasaray’ın yıldız yıldızı Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, hastalığı, Icardi ile ilişkisi ve özel hayatı hakkında İtalyan basınına açıklamalarda bulundu.

Nara, hastalığını öğrendiği ilk günlerde yaşadığı zorlukları ve tedavi sürecini anlatırken, Icardi’nin kendisine yaptığı teklifi de şu sözlerle anlattı:

“Hastalığım bizi yakınlaştırmadı çünkü birbirimizden hiç uzaklaşmadık. Icardi hastalığım sırasında ‘iyi günde, kötü günde’ sözünün doğruluğunu ispatlayan bir duruş sergiledi. Mauro birlikte geçirdiğimiz 10 yılın ardından bana tekrar evlenme teklif etti. Henüz karar vermedim ama teklif üzerine “Evlenmek gerçekten çok güzeldi. Eğer evlenirsek Arjantin’de olur mu gerçekten bilmiyorum, şu anda bunu düşünecek vaktimiz bile yok. Ama düğünü yapmaya karar verirsek sevdiklerimizle birlikte Arjantin’de yapmak isteriz.”

‘HER ŞEYİ TEK BAŞINA BAŞARDI’

Hastalığına ilişkin yorum yapan Nara, “Şimdilik tek parçayım ve yeterliyim. Bazen ailemde daha önce kimsenin yaşamadığı bir hastalıkla mücadele ettiğimi düşünüyorum. Kibirli görünmek istemiyorum. Gerçekten çok üzgünüm.” Hastaneye kaldırıldığımda büyük bir şok yaşadım. Klinikten eve döndüğümde 4 gün boyunca kendimi odama kilitledim. Dışarı çıkmadım.” Dışarı çıkamadım, sadece Icardi içeri girdi ve bana yemek getirdi. Ben hasta olduğumda Icardi her şeyin üstesinden tek başına gelmeyi başardı. Benimle ilgilendi, beni korudu ve beni doktora götürürken çocukların da günlük rutinlerini yerine getirmelerini sağladı. Bu hayatta bana en çok destek olan kişi o. “Bir gece klinikte uyandığımda onu dünyanın hangi ülkesinde en iyi lösemi tedavisinin sağlandığı konusunda araştırma yaparken buldum. Sanırım Mauro’nun nasıl bir insan olduğuna dair verebileceğim en iyi örnek bu. İlaçlarımı ne zaman almam gerektiğini hatırlatmak için telefonuna alarm taktığını ve düzenli olarak beni arayıp “hatırlattığını” söyledi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu