Yaşam

A Little Sunshine Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! A Little Sunshine 25. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Sevilen dizi Bir Küçük Günışık dün akşam 24. bölümüyle atv ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu ve Tuğçe Açıkgöz’ün paylaştığı NG Medya’nın başarılı yapımı bu hafta izleyicileri ekrana kilitledi. Bir Küçük Günışığı yeni bölümde Elif ve Güneş’in akıbeti merak ediliyor mu?

İşte Little Daylight 25. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

A Little Daylight dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu Özgür Cihan Heptürk yazıyor.

A Little Daylight’ın 24. bölümüne bir göz atalım ?

Biraz Gün Işığı dizisinin 24. bölümünde Elif, velayet kararını büyük bir endişeyle bekliyor. Velayet kararı Dila’nın lehine olunca her şey Elif ve Güneş için daha da endişe verici bir hal alır.

Artık velayeti Dila’ya verilen Güneş ve Elif için kalan son günler birlikte geçecek.

Ümran ve Feraye arasında gerilim yükselir. Ümran büyük tehlike altındadır. Feraye, Ümran’dan payını ister. Ümran hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya olsa da Fırat’a olanları anlatamaz.

Güneş, Dila ile gitmek istemiyor! Elif ise çaresiz kalsa da kızını bırakmamanın yolunu aramaktadır.

Güneş’in velayetini alan Dila ve Güneş’i zor günler beklemektedir. Dila, Güneş’i evden çıkarmaz. Kızını anaokuluna bile göndermiyor.

Elif, Güneş’i az da olsa görebilmek için her yolu dener. Ama sonunda daha fazla dayanamaz ve ifadesini değiştirmeye karar verir. Elif artık Dila’yı şikayet etmeye hazır!

Ümran ve Cemil, Elif’ten nefret etmektedir. Fırat, Elif’in arkasında durmaktadır. Bir yanda Feraya, diğer yanda Cemil tarafından köşeye sıkıştırılan Ümran’ı kurtaracak olan Elif’tir.

İşte Little Daylight 25. bölüm fragmanı ?

Biraz Gün Işığı 25. Bölüm Fragmanı | “Anneni öldürdün!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu