Haber

Bu İşi İspanya’ya Nasıl Kaybettik? Mauro Icardi’nin Kız Kardeşine ‘Kazara’ Devlet Nişanı Verildi!

İspanya’da skandallar sürüyor. Rubiales’in kadın futbolcuyu dudaklarından öpmesiyle yeni bir olayla gündeme gelen İspanya’da herkes çok şaşırdı. Beni hayrete düşüren bir şekilde, İspanyol hükümeti, Kadınlar Dünya Kupası’nı kazanan Ivana Andres’in yerine, Mauro Icardi’nin kız kardeşi Ivana Icardi’yi Kraliyet Spor Liyakat Nişanı ile onurlandırdı.

Futbol Federasyonu Lideri Luis Rubiales’in yarattığı skandalın ardından İspanya, bu karışık devlet düzeniyle yeniden gündeme geldi.

Marca’nın haberine göre; Kadınlar Dünya Kupası şampiyonu İspanya’nın kaptanı Ivana Andres’in yerine, Galatasaraylı Mauro Icardi’nin kız kardeşi Ivana Icardi’ye Sporda Kraliyet Liyakat Nişanı verildi.

İspanya Ulusal Spor Kurulu (CSD), Kadınlar Dünya Kupası’nı kazanan kaptan Ivana Andres’in yerine Mauro Icardi’nin kız kardeşi Ivana Icardi’ye Kraliyet Spor Liyakat Nişanı verilmesinin ardından bir özür bildirisi yayınladı.

Olayla ilgili sosyal medya hesabından şaşkınlığını dile getiren Ivana Icardi, “Gerçekten oldu! Böyle bir konuda nasıl yanılıyorlar?” dedi.

“Artık bir madalya istiyorum çünkü arkadaşlarımın ve tanıdıklarımın bugün beni doğum günümden daha fazla kutlamasına katlanmak zorunda kaldım” dedi.

Bu olayı İspanyollara nasıl kaptırdık, çok şaşırdık. Icardi’nin kız kardeşine ödül vermemiz daha mümkündü…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu