Yaşam

Şevket Çoruh, Arka Sokaklar’dan neden ayrıldı? Şevket Çoruh İlk Kez Açıklandı!

Şevket Çoruh, İnci Kelamlık kanalının YouTube’da düzenlediği programa konuk oldu. Sevilen oyuncu kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Arka Sokaklar’dan neden ayrıldığı ve geri dönüp dönmeyeceği de bu sorular arasında yer alıyordu. Bakalım Çoruh bu sorulara nasıl cevap vermiş. Detaylar burada.

Şevket Çoruh, Art Sokaklar dizisinde Mesut Komiser’i canlandırdı.

Mesut Komiser, Arka Sokaklar’da vazgeçilmez bir karakterdi. Şevket Çoruh bu karaktere 16 yıl hayat verdi. Dizinin 17. sezonunda yer almayan Şevket Çoruh, aldığı bu kararla hayranlarını üzdü.

Diziyi izleyenler uzun süredir Şevket Çoruh’un neden diziden ayrıldığını merak ediyor.

Şevket Çoruh diziden neden ayrıldığını ilk kez açıkladı.

‘Arka Sokaklar’dan ayrılınca ne düşündün abi? Sizce bu son size yakışıyor mu? Neden ayrıldın?’

Şevket Çoruh: ‘Birincisi çok yorgundum, ikincisi tiyatroya devam etmek çok zordu… Bunun birçok nedeni var ama dediğim gibi ben de yoruldum. Aslında çok sevdiğim bir karakter olsa da… Asıl sebep bu aslında. Başka karakterleri oynamak, başka şeyler yapmak kesin ama aynı zamanda biraz dinlenmek.’

“Tiyatroyla ilgilenmek istiyorum. 17 yıldır hiç kış filmi yapmadım. Yazın film çeken, kışın dizilerde oynayan biri oldum.”

‘Mesut’u çok özledik lütfen geri dön abi.’ Çoruh, yaptığı yoruma esprili bir dille yanıt verdi:

Mesut’la görüştüm. Biraz agresif bir insan tanıyorsunuz, çok kelime anlamıyor. Asla geri gelmeyeceğini söyledi. Vallahi ikna edemedim, keşke etse ama… Emekli olmakta ısrar ediyor, çok yorgun.’

Şevket Çoruh başka projelerde yer alacak mı?

‘Şimdi başka projelerde yer almak benim için başka bir fırsattı.’ Bu açıklamalardan Şevket Çoruh’u başka yapımlarda da göreceğimizi anlıyoruz. Son zamanlarda distopik dizi ‘Hot Head’de gördüğümüz Şevket Çoruh’un başka hangi projelerde yer alacağı merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu